Movies
Ratings
105
The Jungle BookRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0