Movies
Ratings
83
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Intimate EnemiesRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 1.5
The EqualizerRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5