Movies
Ratings
30
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0