Movies
Ratings
37
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0