Movies
Ratings
144
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0