Movies
Ratings
362
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0