Series
Ratings
83- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
RugratsRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
BonobonoRated ★ 3.5- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0