Series
Ratings
106
Breaking BadRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 프랑스 와인기행Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0- WhitechapelRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0- The Tomorrow PeopleRated ★ 3.0
VRated ★ 2.5
VRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0