Titles you rated
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
The OrderRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 2.5
Z NationRated ★ 1.5
Z NationRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 2.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.0- DominionRated ★ 3.0