Series
Ratings
62
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.5