Titles you rated
- Magic Knight RayearthRated ★ 4.5
- A Deadly SecretRated ★ 3.5
- BakumanRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0- AdvocateRated ★ 3.0
Slayers TryRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0