Series
Ratings
21
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5