Movies
Ratings
25
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0