Titles you rated
- Mother's SeaRated ★ 2.0
Lovers of MusicRated ★ 0.5
Secret DoorRated ★ 0.5
9 End 2 OutsRated ★ 0.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- You and IRated ★ 4.0
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 1.5
- IslandRated ★ 2.0
Glamorous TemptationRated ★ 0.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 0.5
Ohlala CoupleRated ★ 0.5
LuciferRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 0.5
Heart to HeartRated ★ 0.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 0.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 0.5
Fashion 70'sRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 0.5
PianoRated ★ 1.5