Titles you rated
LolitaRated ★ 1.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Conan the BarbarianRated ★ 2.5
July 32ndRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0