Series
Ratings
22
Blue TowerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5