Titles you rated
PandoraRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5