Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
You're My PetRated ★ 1.0
Your Lie in AprilRated ★ 0.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 0.5
HealerRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0