Titles you rated
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 4.0
If These Walls Could Talk 2Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Our Idiot BrotherRated ★ 2.0
The Fundamentals of CaringRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5