Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0
UnderwaterRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0