Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0