Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
MoraRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0