Series
Ratings
211
Special ARated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Elfen LiedRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Hakkenden: Eight Dogs of the EastRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 4.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.5
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 4.5
Accel WorldRated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 4.0