Movies
Ratings
20 High School MusicalRated ★ 4.0 High School MusicalRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
 SilmidoRated ★ 4.0 SilmidoRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 4.5 AssassinationRated ★ 4.5
 FrozenRated ★ 4.5 FrozenRated ★ 4.5
 The IntouchablesRated ★ 4.5 The IntouchablesRated ★ 4.5
 Legally BlondeRated ★ 4.0 Legally BlondeRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 4.5 The MartianRated ★ 4.5
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 Train to BusanRated ★ 4.5 Train to BusanRated ★ 4.5
 Love ForecastRated ★ 4.0 Love ForecastRated ★ 4.0
 ChefRated ★ 3.5 ChefRated ★ 3.5
 R-PointRated ★ 4.0 R-PointRated ★ 4.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
 50 First DatesRated ★ 4.0 50 First DatesRated ★ 4.0
 SpellboundRated ★ 4.0 SpellboundRated ★ 4.0
 Mamma Mia!Rated ★ 4.5 Mamma Mia!Rated ★ 4.5
 Cyrano AgencyRated ★ 4.0 Cyrano AgencyRated ★ 4.0