Movies
Ratings
100
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 0.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0