Movies
Ratings
348
Cast AwayRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0