Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 0.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.5