Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0