Movies
Ratings
30
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0