Movies
Ratings
335
Green BookRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5