Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5