Series
Ratings
23
Let's EatRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0