Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0