Series
Ratings
11
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5