Movies
Ratings
247
A DayRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0