Movies
Ratings
40
AmélieRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0