Titles you rated
- ExtraordinaryRated ★ 4.0
- I Told YouRated ★ 3.5
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Silver ApricotRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0- Apocalypse vs. LoveRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0