Movies
Ratings
194
Gray MattersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ManokRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
OllieRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 4.5
CherubRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
The TruthRated ★ 3.0
BooksmartRated ★ 3.5