Series
Ratings
23
Moorim SchoolRated ★ 0.5
TunnelRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 1.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0