Titles you rated
My NameRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0