Movies
Ratings
21
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5