Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0