Movies
Ratings
202
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
End of Days, Inc.Rated ★ 3.0
FlukeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5- What I ever wanted was "Ray"Rated ★ 3.0
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0