Movies
Ratings
51
Real SteelRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0