Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5