Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 2.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5- Bank of SeoulRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0- 다찌마와 LeeRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0