Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0