Movies
Ratings
272
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
PlayRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 2.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5