Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0