Series
Ratings
108
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Romance in the HouseRated ★ 2.5